Úvodní stránka
  O společnosti
  Ochrana informací
  Pracovní příležitosti
  Produkty a služby
  Reference
  Podpora
  Kontaktní informace
 
 

 

Společnost Mi3 s.r.o. kromě nabídky vlastních produktů poskytuje také služby a pomoc v oblasti informačních technologií (IT). Naše společnost se poskytuje služby především v následujících oblastech:


Tvorba zakázkových softwarových řešení

Hlavní činností naší společnosti je tvorba softwarového řešení na zakázku, tj. dle přání zákazníka. V dnešní době konkurence jsou potřeba k úspěchu nejenom schopní zaměstnanci, dobré výrobky a služby, ale také softwarové zázemí, které Vám poskytne možnost efektivně řídit Vaše firemní procesy, zpřehlední informace a poskytne Vám je ve správnou chvíli.

Náš tým analytiků, vývojářů a technických odborníků Vám může poskytnout přesně tento druh softwarového řešení. Řešení, které bude vytvořeno na základě Vašich potřeb, možností a představ. Společně s tvorbou softwarového řešení Vám pomůžeme s přípravou a vytvořením Vašich firemních procesů.

Specializujeme se především na tvorbu řešení postavených na webových technologiích určených pro nasazení ve vnitropodnikové síti (intranet) nebo v prostředí internetu. Dokážeme Vám poskytnout i klasické Windows aplikace nebo nástroje a služby, které budou určeny pro technologické zázemí.

Společnost Mi3 s.r.o. si uvědomuje, že možnost integrace s jinými (již zavedenými podnikovými systémy) je v dnešní době nutností a proto při vývoji software na zakázku bere v úvahu propojení s jinými systémy. Softwarová řešení firmy Mi3 s.r.o. obsahují i vlastní rozhraní, přes které je možné využívat prostředky tohoto řešení z jiných systémů nebo aplikací.

Podstatnou složkou všech řešení je nejen vlastní softwarové vybavení, ale i zajištění kvalifikované technické a poradenské podpory, včetně dodání kompletní technické a uživatelské dokumentace.

Při vývoji softwarových řešení využíváme především produkty společnosti Microsoft a technologii .NET. Naše softwarová řešení jsou tvořena pomocí jazyků C# a C++. Pro ukládání dat využíváme produktu Microsoft SQL Server nebo produkty společnosti Oracle. Vždy záleží na možnostech a potřebách zákazníka...

Naše společnost má i zkušenosti s vývojem software s použitím technologie Java.


Konzultační a analytické služby

Specializujeme se také na poskytování poradenských a analytických služeb v oblasti informačních technologií. Nabízíme široké spektrum poradenských služeb pro vývojové týmy v oblasti analýzy, návrhu, vývoje, provozu a servisu informačních systémů.


Další služby

Nenašli jste na této stránce informace o službě, kterou v tuto chvíli potřebujete ? Obraťte se na naší e-mailovou adresu, kde Vám poskytneme bližší a kompletní informace o našich službách.  © 2008 Mi3 s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Zásady ochrany osobních údajů